top of page

MINUST

20230404_174516.jpg

Olen individuaalselt ja meeskondlikult 6-kordne Eesti meister golfis ning üle 20 korra võitnud Eesti meistrivõistluste medali. Eesti meestekoondise eest mängisin esimest korda 15-aastaselt ning olen Eestit esindanud nii euroopa kui ka maailmameistrivõistlustel. Olen endine Eesti PGA liige mängijana ja osalenud mitmetel erinevatel profituuridel Euroopas. Oman golfialast kõrgharidust Inglismaalt. Samuti oman Tartu ülikooli kraadi psühholoogia erialal kui ka õppinud psühhoteraapiat. Üks osa minu tööst on spordipsühholoogia alane nõustamine, kus olen teinud koostööd maailmameistritega kui ka mitmete muude maailma tippu kuuluvate sportlastega.

Olen 10 aastat tegelenud treeneri tööga, sh juhendanud Eesti meestekoondist. Praegusel ajal olen ma Rae noortekoondise peatreener kui ka teen koostööd erinevate klubide harrastus- ja noormängijatega. Minu treeningud on peamiselt keskendunud mängustrateegiale, võistlus ettevalmistusele, treeningute planeerimisele, psühholoogiale, lähimängule ja puttamisele. Olen SAM PuttLab Level 3 sertifikaadiga treener. 

 

Mulle meeldib minu töö ja edulood klientidega. Teen koostööd igaühega, kes on motiveeritud ja valmis ajaliselt panustama. Võta ühendust ja uuri rohkem!

bottom of page